تبلیغات
دانلود نرم افزار رایگان - Boss Invisible v1.05
Boss Invisible v1.05

وقتی در محل کارتان با کامپیوتر بازی می کنید اگر کسی به شما نزدیک شود سعی می کنید که به سرعت از بازی خارج شوید؟! رئیستان مچ شما را هنگام دیدن تصاویری(!) گرفته است؟! آیا از وارد شدن به برخی از سایت ها در محل کار خود می ترسید؟! می خواهید از این که افراد دیگر در کار شما سرک بکشند جلوگیری کنید؟ نرم افزاری که شما برای این موارد و بسیاری موارد دیگر احتیاج دارید Boss Invisible است.


چرا وقتی کسی نزدیک کامپیوتر شما می شود به سرعت بازی یا پنجره مرورگر خود را می بندید؟! فقط کافی است تا به سادگی نشانگر موس خود را به گوشه پایین سمت راست صفحه ببرید تا پنجره شما مخفی شود! حالا اگر نشانگر موس خود را دوباره به همانجا ببرید پنجره شما دوباره نمایان خواهد شد!


این نرم افزار همچنین صفحات سری شما را از Task Manager مخفی می کند و همچنین آیکون آن ها را از System Try (گوشه پایین سمت راست کنار ساعت) نیز حذف می کند. برنامه ها و پنجره های شما به سرعت مخفی می شوند و می توانند به سرعت دوباره بازگردند.


Boss Invisible به صورت پیش فرض مخفی است و برای دیدن آن باید نشانگر موس خود را به گوشه بالای سمت چپ صفحه خود ببرید تا پنجره آن نمایان شود. برای شروع کار برنامه شما باید پنجره هایی را که می خواهید به سرعت مخفی کنید در درون برنامه انتخاب کنید. شما باید روی کلید Select Window کلیک کنید و یکی یا چند تا از پنجره های باز را انتخاب نمایید. حالا اگر نشانگر موس خود را به گوشه سمت راست در پایین صفحه ببرید پنجره یا برنامه هایی که آن ها را در لیست انتخاب کرده اید به سرعت مخفی می شوند!


از ویژگی های دیگر برنامه:


- سازگار با ویندوزهای 2000 ، XP ، 2003 و ویستا
- محیطی ساده و کاربر پسند


 

دانلود با حجم ۸۷۹ کیلوبایت


پسورد فایل : www.kamyabonline.com